koolitus

MÕTTE JÕUD

Mõtted on ainsad, mis täielikult meile kuuluvad. Vaid meie ise saame neid muuta ja kontrollida. Optimeerides mõtteviisi, suudame keskenduda sooritusele, saavutame lihtsamalt eesmärke, oleme tervemad, säilitame rahu keerulistes situatsioonides, jne. Seega, optimeerides mõtteviisi, oleme edukamad igas valdkonnas. Kuidas teadlikult enda mõtteid kontrollida ja mõtteviisi muuta, räägime koolitusel "MÕTTE JÕUD", mis toimub 26. märtsil 2021 a. VEEBINARINA, 10.00-13.15.

Käsitletavad teemad:

  • Fookus-energia-tulemus. Neuroteadlased väidavad, et 95% meie elus on mõjutatud alateadvuse reaktsioonidest. Kuidas tuvastada, millest tegelikult mõtleme ja mis seda põhjustab? Kuidas teadlikult saame läbi suhtumiste mõjutada enda emotsionaalseid reaktsioone?

  • Kuidas hallata negatiivseid reaktsioone (hirm, ärevus, viha jms) ning tulla toime pingetega? Praktilised tehnikaid negatiivsetest pingetest vabanemiseks, ilma neid maha surumata või nende vastu võitlema.

  • Miks adekvaatne enesehinnang on oluline, kuidas see mõjutab meie otsuseid ning mida teha madala enesehinnangu puhul?

  • Miks me eesmärke ei suuda saavutada? Enesemotivatsiooni alustalad. Tahtejõud ja usk endasse kui mõtteviis.

  • Eesmärgi saavutamine. Mis on toimiva tegevuskava komponendid?

  • "Flow state" ehk maksimaalse soorituse seisund. Mida näitavad teadusuuringud - mis flow`d toetab ja missugused tegurid selle saavutamist halvavad? Kuidas grupi siseselt saavutada flow`d?

  •  Edukate mõttemustrid.

KESTVUS 4 akadeemilist tundi. NB! VEEBINAR ON JÄRELVAADATAV NÄDALA JOOKSUL PEALE TOIMUMIST!

MAKSUMUS 99 EUR. NB! Registreerudes enne 15.03.2021 soodushind 69 EUR. Registreerumine info@bodylanguageacademy.ee kaudu!

TELLIDES SISEKOOLITUSENA gruppidele suurusega kuni 45 inimest maksumus 985 EUR. Koolituse tellimiseks võtke ühendust info@bodylanguageacademy.ee

NB! Küsi hinnapakkumist ka tellimiseks VEEBINARINA ettevõttele!

LEKTOR Ülli Kukumägi  on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, juhtimisteaduste doktorant, kes on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat ja kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, televisioonis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused. Vaata lektori kohta täpsemalt www.bodylanguageacademy.ee

 

Kohtumiseni koolitusel!

24.jpg

Milleks oodata?

AVASTA TEADMISI