top of page

Kliendid meie koolitustest:

 

"Suurepärane ja äärmiselt huvitav lektor, keda võiks üha uuesti ja uuesti kuulata."

 

"Väga laialdased teadmised ja oskus teadmisi edastada-mida veel võiks soovida ühelt suurepäraselt koolitajalt?"

 

"Humoorikas ja lihtne esitlus, mis täis tohutul hulgal teadmisi."

 

"Üks parimaid lektoried, keda olen kuulnud"

 

"Aeg lausa lendas! Oleks soovinud veelgi pikemalt kuulata, kui vaid üks koolituspäev"

 

"Lektor, kellega on rõõm koos töötada ja kes tunneb end suurepäraselt nii 400 kui 40 liikmelise auditooriumi ees seistes!"

"Koolitus Mõtte jõud sõna otseselt muutis mu elu."

"Lõbus, põnev, haarav, mõtlemapanev - nii võiks iseloomustada tema koolitusi"

"Lektor, keda on kerge ka veebinarides jälgida"

"

lektor ÜLLI KUKUMÄGI

Ülli omab 32-aastast eraettevõtlus- ja juhtimiskogemust erinevates valdkondades, viimased 12 aastat tegeleb koolitamise  ning teeb hüpnoteraapiat. Peamised koolitusteemad-, mitteverbaalne ja verbaalne kommunikatsioon, positiivsuse psühholoogia ja mõjutamise kunst, sotsiopaatide käitumismustrid ja kehakeel, valede tuvastamine verbaalsete ja mitteverbaalsete signaalide põhjal.

Psühholoogia juurde "sattus" Ülli aastal 2001, otsides praktilisi lahendusi inimkäitumisega seonduvale ning sellest saati täiendab end pidevalt uusimate inimkäitumisega seonduvate teadusuuringute vallas nii alateadvuse, sõltuvushäirete, ajutegevuse kui mitteverbaalse kommunikatsiooni kohta; hetkel täiendab end hüpnoteraapia valdkonnas. Ta on õppinud nii psühholoogiat, NLP, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoosi, valetamise tuvastamist nii mitteverbaalsete signaalide kui verbaalsete väljendite järgi. Ta on õppinud ka Paul Ekmani rahvusvahelises Grupis.

Tallinna Konverentsid 2011, 2012, 2013, 2017 Parim Esineja. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat nii konverentsidel, seminaridel kui televisioonis ja ka raadios.

Ülli kogemused töös inimestega on talle õpetanud, et suhtlemisoskused ja suhtumine on edu aluseks nii töös kui eraelus ning määravaks inimestevahelises suhtlemises on mitteverbaalne kommunikatsioon, mis "lekitab" meie varjatud suhtumisi ning on suureks abiks patsientide nõustamisel. Hüpnoteraapia aitab kiiresti leida kõigis meis varjatud ressursse ja vabaneda liigsest minevikukoormast.

 

Ülli annab loenguid eesti, vene, inglise ja ka soome keeles.

Tema klientide hulka kuuluvad haiglad, haridusasutused, suured riigiettevõtted, paljud eraettevõtted sh. Töötukassa, Sotsiaalamet, Haigekassa, Kaubamaja, Olerex AS, Keskkonnaamet, Pärnu Haigla, Tartu Kliinikum, Õdede Liit, Korteriühistute Liit, mitmed valla-ja maavalitsed, AS YIT, AS DSV Transport, Innove AS, Swedbank, SEB, Riigikontroll, Politseiamet, gümnaasiumid, lasteaiad jpt.

 

Veebruaris 2015 ilmus tema raamat "Kehakeel armastuses ja flirdis", 2021 ilmus kalender-märkmik "Mõtte jõud".

Tema raamatuid saab osta nii e-poest, kui ka meie kodulehe kaudu. Paberkandjal raamatuid saab osta kirjutades info@bodylanguageacademy.ee.

Ülli kirjutatud lugusid on avaldanud ajakirjad Director, Naisteleht, Raamatupidamispraktik, Tervis Pluss jt ning ta on teinud pikaajalist koostööd nii kõikide Eesti telekanalite kui ka mitmete TV saatesarjadega ("Mida teie arvate?", "Tantsi tagument trimmi", TV3 Uudised - Kehakeele rubriik, Kanal 2, ERR Terevisioon).

Ajakirjas "Psühholoogia Sinule" oli tal aastaringselt oma kehakeele rubriik.

 

Ülli kirjutatud kehakeele artikleid ja teleesinemisi vaata meie Bloggist.

 

 

bottom of page