top of page

Taastu kiirelt loomulikul viisil
kasutades efektiivselt sisemisi ressursse!

Meie alateadvus funktsioneerib läbi olemasolevate mustrite, st. läbi meie ajus eksteerivate minevikulinkide, keha seisundite, automaatsete õpitud käitumismustrite  jne. kaudu, mida oleme "salvestanud" enda eksistentsi vältel.

Hüpnoos võimaldab meil paremini "ligi pääseda" nimetatud infole ning ka tekitada uusi seisundeid, mõtteid jne. 

Stressi tekitavates olukordades lüheneb tavapäraselt ka meie "puhkuseaeg" nii magades kui ärkeveloleku ajal, tekitades nii meis üleväsimust, mis kurnab organismi ja  põhjustab haigusi, kuna kehal puudub aeg täielikuks lõõgastuseks, et organism suudaks sügavamalt puhata ja taastuda.

Iga teraapia on teatud moel eneseteraapia ning just seetõttu on saame end ise loomulikul moel efektiivselt aidata - lõõgastudes sügavalt ning lastes mõtetel rännata meile meeldivatel "radadel", tekitades kehas niimoodi analoogseid seisundeid nagu reaalses elus kogeda võime. Teisisõnu - mis toimub meie meeltes, peegeldub meie kehas, st. meenutades meeldivaid kogetuid hetki, "taasloome" endas uuesti meeldivaid tundeid, vallandades ka kehas positiivseid  reaktsioone.

   Tuntud tõde on, et meie kehad paranevad ning taastuvad kiiremini ja jõudsamalt, kui oleme rahulikud, positiivselt häälestunud ning kogeme meelidvaid tundeid. Seega - miks mitte aidata iseendal taasutuda kergemini, nautimaks iga päeva enda elust parimal moel!

 

Mida kujutavad endast meie audioseansid? Muusikalise taustaga juhendatud lõõgastusseansse pikkustega 10-15 minutit, mis aitab teil konsentreeritult puhata, võimaldades nii teie organismil paremini funktsioneerida ja taastuda. Audioseansside pealkirjad on tinglikud.

 

Miks neid audioseansse kasutada? Meie elutempo ja sümbritsev pidevat stressi tekitav keskkond pärsivad organismi ja alateadvuse võimet täielikult puhata, tekitades nii meis pidevat "ületöötamist", stressi, depressiooni jne. Võimaldades enda kehal iga päev kasvõi lühiajaliselt sügavalt lõõgastuda, võite täheldada, et tunnete end rahulikumana, energilisemana jkindlamana jne. 

 

Kuidas neid audioseansse kasutada? Parima tulemuse saavutate, kuulates audioseansse segamatult, istudes või lebades kohas, kus saate rahulikult olla. Soovitav on neid kuulata kõrvaklappidega, et välistegurid teid kuulamise ajal vähem segaksid.

Ärge kunagi kuulake neid audioseansse tegevuste ajal, mis nõuavad konsentratsiooni - nagu näiteks auto või muude sõidukite juhtimine.

Parima tulemuse saavutate,kuulates neid seansse paar korda nädalas pikema aja jooksul.

 

Mida on veel hea teada? Iga hüpnoos on enesehüpnoos. Lavashowdes kasutatavad hüpnoosid on samuti enesehüpnoosid, st. hüpnotist on valinud välja inimesed, kes on kõige kergemini mõjutatavad. Meie audioseansid ei ole konkreetselt suunava mõjuga, vaid on mõeldud selleks, et saaksite kergemini ja sügavamalt lõõgastuda.

Head kuulamist!

Mida arvavad need, kes neid  pidevalt kasutavad?

"Suurepärased audioseansid! Kasutan neid pidevalt mitmeid kordi nädalas, kui vajan kiiret taastumist pärast väsitavat tööpäeva. Olen väga rahul!" Marika 46.a.

 

"Olen kasutanud neid audiosid umbes kuu lõunavaheajal. Peaks ütlema, et töövõime igal juhul on kasvanud ja pärast kuulamist jaksan enam" Kalmer 32.a.

 

"Mina olin haige ja vajasin taastumist. Arvan, et seansid aitasid kõvasti kaasa." Kuno, 48.a.

 

"Aitab taastuda ja muudab rahulikumaks!"  Monika 81.a.

 

"Magan paremini ja tunnen end rahulikumana, pärast seda kui hakkasin neid kasutama" Krõõt, 27.a.

 

 

Audioseanss Suvine aas

kestvus 10 min 27 sek.

KUULA SIIT!

Audioseanss ALLIKAS

  kestvus 10 min 27 sek.

KUULA SIIT!

Audioseanss TULEVIK

kestvus 15 min 17 sek.

KUULA SIIT!

Audioseanss  VESI

kestvus 10 min 25 sek.

KUULA SIIT!

bottom of page