Koolitus

STRATEEGILINE ÄRIKOMMUNIKATSIOON

Iga ettevõtte käekäik sõltub tema liikmete tegevusest. Mida veatumalt sujub info vahetus töötajate vahel ning mida positiivsem on firma sisekliima, seda tulemuslikum on organisatsioon.

Interaktiivne koolitus "STRATEEGILINE ÄRIKOMMUNIKATSIOON" aitab muuta kommunikatsiooni nii töötajate vahel, kui ka äripartneritega, efektiivsemaks ja sujuvamaks.

Koolitusel räägime inimkäitumist mõjutavatest faktoritest, kommunikatsioonitõkete põhjustest, mõjumisest ja mõjutamisest ning positiivsuse psühholoogiast. Koolitus on interaktiivse olemusega ning praktilise suunitlusega. 

 

Käsitletavad teemad:

 

  • Inimkäitumist mõjutavad faktorid. Aju, emotsioonid, seisundid ja suhtumised. Missugused välisimpulsid missuguseid emotsioone põhjustavad ning kuidas need mõjutavad meie käitumist käitume erinevaid emotsioone kogedes? Peamised põhjused, miks koostöö ei suju. Kuidas muuta tiimitöö efektiivsemaks?

  • Kommunikatsiooni "kitsaskohad". Miks tõlgendame infot erinevalt? Kuidas muuta info vahetus sujuvamaks? Kuidas luua keskond uute ideede/lahenduste genereerimiseks?

  • Mõjumine ja mõjutamine. Kuidas mõjuda ja mõjutada positiivselt kasutades mitteverbaalset kommunikatsiooni?

  • Positiivsuse psühholoogia. Reframing - võtted teraapiast, mis aitavad muuta suhtumisi. 11 mõtttemustrit, mis on omased edukatele elus ja äris.   

 

Kestvus 5 akadeemilist tundi. 

SISEKOOLITUSE maksumus 970 EUR, kui koolitus toimub Harjumaal.

NB! Sooduspakkumine kuni 30. augustini 890 EUR.

Koolituse tellimiseks võtke ühendust info@bodylanguageacademy.ee kaudu.

Lektor Ülli Kukumägi - pikaajalise kogemusega sertifitseeritud mitteverbaalse kommunikatsiooni ekspert/koolitaja/nõustaja/juhtimisteaduste doktorant, kes on õppinud psühholoogia erinevaid valdkondi, hüpnoteraapiat, kehakeele signaalide dekodeerimist, valetamise tuvastamist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused. Lähemalt lektori kohta www.bodylanguageacademy.ee

  

Kohtumiseni koolitusel!

aceinthehole.jpg

Milleks oodata?

MUUDA

KOMMUNIKATSIOON

SUJUVAKS