enimnõutud
sisekoolitus ettevõtetele

MÕTTE JÕUD - OPTIMEERITUD MÕTTEVIIS

 


UUS koolitus
EDUKATE MÕTTEMUSTRID
jätkuks koolitusele MÕTTE JÕUD
Ü. Kukumägi raamat
KEHAKEEL ARMASTUSES & FLIRDIS
UUS!
kalender-märkmik
MÕTTE JÕUD 

VÕTA ÜHENDUST

Mitteverbaalne kommunikatsioon -
kuidas dekodeerida kehakeele signaale?

MIDA ÕPETAME?

Kuidas tuvastada antisotsiaalset isiksusehäiret?

Oskus dekodeerida näo mikro- ja makroilmeid ning "lugeda" vastaspoole emotsioone, võimaldab meil  efektiivsemalt suhelda ning aitab samas tuvastada potentsiaalseid pettusi/valesid jms. 

Keha reageerib murdosa sekundi vältel ja just seetõttu on ainus, mis lekitab ka seda, mida varjata sooviksime. Seega, osates tõlgendada kehakeele erinevaid signaale, oleme teistest sammu võrra ees.

Vaata lähemalt SIIT

Valetamise tuvastamine

Mitteverbaalsed signaalid valetamisest

Valetamise psühholoogia

 

Valetamise tuvastamine verbaalsete ja mitteverbaalsete signaalide abil on vajalik enamikule meist. Koolitustel räägime valetamise psühholoogilistest põhjustest ning verbaalsetest ja mitteverbaalsetest märkidest, mis viitavad valetamisele.

MÕTTE JÕUD
optimeeritud mõtteviis, kui edu alus

 

Meie mõtetel on otsene mõju nii meie elule, kui ka tulemustele, mida saavutada suudame.  Kuna enamus otsuseid teeb aju baseerudes minevikukogemustel, on oluline kui efektiivselt suudame enda mõtteid suunata, veelgi enam - tuvastada piiravaid uskumusi ja mõtteid, mida oleme omandanud elu jooksul.

Õppides teadlikult mõtteid kontrollima ning omandatud piiravaid uskumusi/arvamusi jms muutma, tõstame enda igapäevaelu kvaliteeti märkimisväärselt.

Optimeerides enda mõtteviisi, optimeerime kõike enda elus.

Vaata lähemalt SIIT

Ei ole midagi ruineerivamat kui äris või eraelus sattuda koos töötama või elama antisotsiaalse isiksusehäirega isikuga (sotsiopaadi/psühhopaadiga).

Et, seda vältida, peaks teadma, kuidas tuvastada indiviidi käitumismustrite abil,  et tegemist on potensiaalse sotsiopaadi/psühhopaadiga.

Just seetõttu, on koolitus kasulik ja vajalik nii juhtidele, personalijuhtidele ning neile, kes sattunud manipulatsiooni ohvriks. 

Vaata lähemalt SIIT

Edukate mõttemustrid

Edukatele (sõltumata tegevusvaldkonnast) on iseloomulik saavutusele orienteeritud mõtteviis.

Mille poolest erineb tegusate ja ettevõtlike isikute mõttemuster ja käitumisviis keskpärastest, kuidas saavutada eesmärke, mis on toimiva tegevuskava komponendid jms räägime koolitusel "EDUKATE MÕTTEMUSTRID"

Vaata lõhemalt SIIT

VÕTA ÜHENDUST

Milleks oodata?

koolitaja
     Ülli Kukumägi 

 

Ülli omab 30-aastast eraettevõtlus- ja juhtimiskogemust erinevates valdkondades, viimased seitse aastat tegeleb koolitamise  ning teeb hüpnoteraapiat. Peamised koolitusteemad-, mitteverbaalne ja verbaalne kommunikatsioon, positiivsuse psühholoogia ja mõjutamise kunst, sotsiopaatide käitumismustrid ja kehakeel, valede tuvastamine verbaalsete ja mitteverbaalsete signaalide põhjal.

Psühholoogia juurde "sattus" Ülli  aastal 2000, otsides praktilisi lahendusi inimkäitumisega seonduvale ning sellest saati täiendab end pidevalt uusimate inimkäitumisega seonduvate teadusuuringute vallas nii alateadvuse, sõltuvushäirete, ajutegevuse kui mitteverbaalse kommunikatsiooni kohta; hetkel täiendab end hüpnoteraapia valdkonnas. Ta on õppinud nii psühholoogiat, NLP, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoosi, valetamise tuvastamist nii mitteverbaalsete signaalide kui verbaalsete väljendite järgi.

Tallinna Konverentsid 2011, 2012, 2013 Parim Esineja. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel kui televisioonis.

 

Ülli kogemused töös inimestega on talle õpetanud, et suhtlemisoskused ja suhtumine on edu aluseks nii töös kui eraelus ning määravaks inimestevahelises suhtlemises on mitteverbaalne kommunikatsioon, mis "lekitab" meie varjatud suhtumisi ning on suureks abiks patsientide nõustamisel. Hüpnoteraapia aitab kiiresti leida kõigis meis varjatud ressursse ja vabaneda liigsest minevikukoormast.

Ülli annab loenguid eesti, vene, inglise ja ka soome keeles.

Tema klientide hulka kuuluvad mitmed suured haiglad, haridusasutused, riigiettevõtted, paljud eraettevõtted sh. Töötukassa, Sotsiaalamet, Haigekassa, Kaubamaja, Olerex AS, Keskkonnaamet, Pärnu Haigla, Tartu Kliinikum, Õdede Liit, Korteriühistute Liit, mitmed valla-ja maavalitsed, AS YIT, AS DSV Transport, Innove AS, Swedbank, SEB, Riigikontroll, Riigikantselei, Politseiamet jpt.

Veebruaris 2015 ilmus tema raamat "Kehakeel armastuses ja filrdis" vaata siit   >>>

Tema raamatuid saab osta nii e-poest, kui ka meie kodulehe kaudu. Ülli kirjutatud lugusid on avaldanud ajakirjad "Director", "Naisteleht", "Äripäeva Raamatupidamise Praktik", "Psühholoogia Sinule" ning ta on teinud pikaajalist koostööd mitmete TV saatesarjadega ("Mida teie arvate?", "Tantsi tagument trimmi", TV3 UUdised - Kehakeele rubriik). Tal oli ajakirjas "Psühholoogia Sinule" 2016 oma kehakeele rubriik. Ülli kirjutatud kehakeele artikleid vaata meie Bloggist.

Kliendid Ülli koolitustest:
 
"Suurepärane ja äärmiselt huvitav lektor, keda võiks üha uuesti ja uuesti kuulata."
 
"Väga laialdased teadmised ja oskus teadmisi edastada-mida veel võiks soovida ühelt suurepäraselt koolitajalt?"
 
"Humoorikas ja lihtne esitlus, mis täis tohutul hulgal teadmisi."
 
"Üks parimaid lektoried, keda olen kuulnud"
 
"Aeg lausa lendas! Oleks soovinud veelgi pikemalt kuulata, kui vaid üks koolituspäev"
 
"Lektor, kellega on rõõm koos töötada ja kes tunneb end suurepäraselt nii 400 kui 40 liikmelise auditooriumi ees seistes!"

"Olen korduvalt tema erinavaid loenguid kuulanud ja alati on midagi uut, mida leian!"

Ülli Kukumägi TV3 Uudistesaates, analüüs Prints Williami ja Kate Middleton`i kehakeelele

Kuidas emotsioonid meid mõjutavad?

Intervjuu Ülliga ERR-i Terevisioonis, 9.05.2019

Kehakeel peegeldab emotsioone,

mida tunneme, lekitades seetõttu ka kõige varjatumaid suhtumisi.

Osates dekodeerida kehakeele signaale ja omades teadmisi inimkäitumise põhiprintsiipidest,

oleme edukamad nii äris kui eraelus.

Intervjuu Ülliga - TEEMAKS VIHAGA TOIMETULEK

ERR Terevisioonis, 9.05.2019

Kehakeel

              armastuses & flirdis

                       Ülli Kukumägi

"Inimsuhted on üks keerukamaid valdkondi kõigi jaoks.

Nii nagu on valjalik oskuslikult osata kuulata ja tähele panna, millest inimesed kõnelevad, tuleb osata tõlgendada ka kehakeelt.   

   Kui sõnad väjendavad, millest inimene mõtleb, siis kehakeelt „kuulates“ tuvastame, mida ta tunneb ning ka seda, mida ta varjata püüab. Tundes kehakeelt, säästame aega, väldime emotsionnalseid krahhe ning leiame kergemini õige partneri enda kõrvale!" Ü.Kukumägi

 

Suurpärane raamat  teadmiste täiendamiseks kehakeelest ning  psühholoogiast armastuse ja flirdi kontekstis. Erinevalt tavapärastest kehakeelt käsitlevatest väljaannetest,  illustreerib käesolevat teost üle 70 erineva pildi, millele on lisatud kommentaarid fotodel olevate isikute kehakeele kohta.

Lihtsalt ja põnevalt kirjutatud teos, mille abil enda teadmisi täiendada, meid kõiki kõige enam puudutava tunde - armastusega seonduvas.

NB! Nüüd saadaval ka paberkandjal. Maksumus 19 EUR

Tellimine info@bodylanguageacademy.ee kaudu.

                                                            

Kehakeel flirdis <!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-584F6KW');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Testi

kui hästi oskad kehakeelt lugeda?

BLOGI

 artikklid  kehakeelest ja psühholoogiast

Intervjuu Ülliga ERR Terevisioonis, 3.10.2019

Teemaks ONLINE SCÄMMERID

Intervjuu Ülliga - TEEMAKS HIRM KUI EMOTSIOON

ERR Terevisioonis, 17. 02. 2020

KANAL 2, ÕHTUSAADE 6.09.2019

Intervjuu Ülliga - VALETAMISE TUVASTAMINE

VAATA LISAKS
 artikklid kehakeelest ja psühholoogiast,
teleintervjuud Ülliga

VAJAD HETKE ENDA JAOKS?
 vaata meie uut RELAX videot!

KANAL 2, ÕHTUSAADE 6.09.2019

Intervjuu Ülliga - VALETAMISE TUVASTAMINE