top of page


veebinar
MÕTTE
JÕUD
23.01.2024

koolitaja
     Ülli Kukumägi 

 

Ülli omab 32-aastast eraettevõtlus- ja juhtimiskogemust erinevates valdkondades, viimased kaksteist aastat tegeleb koolitamise  ning nõustamisega.

Peamised koolitusteemad: mitteverbaalne ja verbaalne kommunikatsioon, positiivsuse psühholoogia ja mõjutamise kunst, sotsiopaatide käitumismustrid ja kehakeel, valetamise tuvastamine verbaalsete ja mitteverbaalsete signaalide põhjal.

Psühholoogia juurde "sattus" Ülli  aastal 2000, otsides praktilisi lahendusi inimkäitumisega seonduvale ning sellest saati täiendab end pidevalt uusimate inimkäitumisega seonduvate teadusuuringute vallas nii alateadvuse, sõltuvushäirete, ajutegevuse kui mitteverbaalse kommunikatsiooni kohta. Ta on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat, valetamise tuvastamist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures.

Tallinna Konverentsid 2011, 2012, 2013 Parim Esineja. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, raadios ja televisioonis.

 

Ülli kogemused töös inimestega on talle õpetanud, et suhtlemisoskused ja suhtumine on edu aluseks nii töös kui eraelus ning määravaks inimestevahelises suhtlemises on mitteverbaalne kommunikatsioon, mis "lekitab" meie varjatud suhtumisi ning on suureks abiks patsientide nõustamisel. Hüpnoteraapia aitab kiiresti leida kõigis meis varjatud ressursse ja vabaneda liigsest minevikukoormast.

Ülli annab loenguid eesti, vene, inglise keeles.

Tema klientide hulka kuuluvad mitmed suured haiglad, haridusasutused, riigiettevõtted, paljud eraettevõtted sh. Töötukassa, Sotsiaalamet, TTJA, Haigekassa, Kaubamaja AS, Olerex AS, Keskkonnaamet, Pärnu Haigla, SA Tartu Kliinikum, Õdede Liit, Korteriühistute Liit, RMK, Muusikakoolide Liit, mitmed valla-ja maavalitsed, AS YIT, AS DSV Transport, Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA, Swedbank, SEB, Riigikontroll, Riigikantselei, Politseiamet jpt.

Veebruaris 2015 ilmus Ülli raamat "Kehakeel armastuses ja flirdis". Tema koostatud kalender-märkmik "Mõtte jõud" ilmus 2021.

Paberkandjal raamatuid saab osta vaid meie kodulehe kaudu. Ülli kirjutatud lugusid on avaldanud ajakirjad "Director", "Naisteleht", "Äripäeva Raamatupidamise Praktik", "Psühholoogia Sinule" ning ta on teinud pikaajalist koostööd mitmete TV saatesarjadega ("Mida teie arvate?", "Tantsi tagument trimmi", TV3 UUdised - Kehakeele rubriik, ERR Terevisioon). Tal oli ajakirjas "Psühholoogia Sinule" 2016 oma kehakeele rubriik. Ta on 2021 aastal koostöös Eesti Naislauluseltsiga toimunud kontsert-etenduse "Naise lugu" idee ja tekstide autor ning stand-up esineja. Ülli kirjutatud artikleid ja teleesinemiste korduseid leiad Bloggist.

Kliendid Ülli koolitustest:
 
"Suurepärane ja äärmiselt huvitav lektor, keda võiks üha uuesti ja uuesti kuulata."
 
"Väga laialdased teadmised ja ka oskus teadmisi edastada. Suurepärane koolitaja."
 
"Humoorikas ja lihtne esitlus, mis täis tohutul hulgal teadmisi."
 
"Üks parim lektor, keda olen kuulnud". 

"Aeg lausa lendas! Oleks soovinud veelgi pikemalt kuulata, kui vaid üks koolituspäev".
 

"Lektor, kellega on rõõm koos töötada ja kes tunneb end suurepäraselt nii 400 kui 40 liikmelise auditooriumi ees seistes!"

"Olen korduvalt tema erinavaid loenguid kuulanud ja alati on midagi uut, mida leian!"

Analüüsime
Prints Williami ja Kate Middelton`i kehakeelt

Intervjuu Ülli Kukumägiga TV3 Uudistesaates

Kehakeel peegeldab emotsioone,

lekitades ka kõige varjatumaid suhtumisi.

Osates dekodeerida mitteverbaalseid signaale ning

 omades teadmisi inimkäitumise põhiprintsiipidest,

oleme edukamad nii äris kui eraelus.

Vaata allolevat pildigaleriid ja näe,

mida fotodel olevad isikud tunnevad.

Kehakeel
armastuses & flirdis

Ülli Kukumägi

"Inimsuhted on üks keerukamaid valdkondi kõigi jaoks.

Nii nagu on valjalik oskuslikult osata kuulata ja tähele panna, millest inimesed kõnelevad, tuleb osata tõlgendada ka kehakeelt.   

   Kui sõnad väjendavad, millest inimene mõtleb, siis kehakeelt „kuulates“ tuvastame, mida ta tunneb ning ka seda, mida ta varjata püüab. Tundes kehakeelt, säästame aega, väldime emotsionnalseid krahhe ning leiame kergemini õige partneri enda kõrvale!" Ü.Kukumägi

 

Suurpärane raamat  teadmiste täiendamiseks kehakeelest ning  psühholoogiast armastuse ja flirdi kontekstis. Erinevalt tavapärastest kehakeelt käsitlevatest väljaannetest,  illustreerib käesolevat teost üle 70 erineva pildi, millele on lisatud kommentaarid fotodel olevate isikute kehakeele kohta.

Lihtsalt ja põnevalt kirjutatud teos, mille abil enda teadmisi täiendada, meid kõiki kõige enam puudutava tunde - armastusega seonduvas.

NB! Nüüd saadaval ka paberkandjal. Maksumus 24 EUR

Tellimine info@bodylanguageacademy.ee kaudu.

                                                            

Kehakeel flirdis <!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-584F6KW');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

TESTI,
kui hästi oskad kehakeelt lugeda

VALETAMISE TUVASTAMINE

Intervjuu Ülli Kukumägiga 

Kanal 2, Õhtusaade 6.09.2019

BLOGI
 artiklid  kehakeelest ja psühholoogiast

VAJAD HETKE ENDA JAOKS?
vaata meie uut RELAX videot!

KANAL 2, ÕHTUSAADE 6.09.2019

Intervjuu Ülliga - VALETAMISE TUVASTAMINE

bottom of page