Kehakeel peegeldab emotsioone,

mida tunneme, lekitades seetõttu ka kõige varjatumaid suhtumisi.

Osates dekodeerida kehakeele signaale,

avaneb meile reaalsus,

mis teinekord võib ehmatavalt sokeerida.

UUS! Veebinar

MÕTTE JÕUD II - OPTIMEERITUD MÕTTEVIIS

8.06 ja 9.06.2021

Veebinar

MITTEVERBAALNE KOMMUNIKATSIOON

8.04.2021

VALETAMISE TUVASTAMINE

15.04.2021

VÕTA ÜHENDUST

Mitteverbaalne kommunikatsioon

Osates dekodeerida mitteverbaalseid signaale, suudame tuvastada nii emotsioone kui ka suhtumisi. Õppides "lugema", millest „kõnelevad“ vastaspoole kehakeel, hääletämber, kõne rütm, käte liigutused, näo mikro- ja makroilmed, jalgade asendid jne., suudame tuvastada vastaspoole tegelikke suhtumisi nii töö- kui eraelu kontekstis, oleme efektiivsemad kommunikatsioonis, suudame mõista vastaspoolt, väldime pettuseid, jms.

MIDA ÕPETAME?

Valetamise tuvastamine

Mitteverbaalsed signaalid valetamisest

Valetamise psühholoogia

Positiivsuse psühholoogia

Emotsioonid, suhtumised, tulemused

 

Meie mõtetel on otsene mõju nii meie elule, kui ka tulemustele, mida saavutada suudame.  Kuna enamus otsuseid teeb aju baseerudes minevikukogemustel, on oluline kui efektiivselt suudame enda mõtteid suunata, veelgi enam - tuvastada piiravaid uskumusi ja mõtteid, mida oleme omandanud elu jooksul. Õppides teadlikult mõtteid kontrollima ning omandatud piiravaid uskumusi/arvamusi jms muutma, tõstame enda igapäevaelu kvaliteeti märkimisväärselt. Optimeerides enda mõtteviisi, optimeerime kõike enda elus.

 

Valetamise tuvastamine verbaalsete ja mitteverbaalsete signaalide abil.

Valetamise psühholoogia. Empaatiavõime ja valed.

Valetaja sõnavalik. Mitteverbaalsed signaalid valetamisest.

CV versus reaalsus. Kuidas tuvastada isiku käitumise, sõnavara, välimuse,  jt. auditiivsete ja visuaalsete märkide abil, missuguse isikuga tegelikult tegemist on?

Käitumismustrid, mis viitavad, et isik salgab midagi või ei ole aus.

Kuidas tuvastada,kas olete vastastikku sotsiopaadi-psühhopaadiga

Ei ole midagi ruineerivamat kui äris või eraelus sattuda koos töötama/elama sotsiopaadi/psühhopaadiga. Et, seda vältida, peaks teadma, kuidas tuvastada isiku käitumismustrite abil,  et tegemist on potensiaalse sotsiopaadi/psühhopaadiga. Just seetõttu, on koolitus kasulik ja vajalik nii juhtidele, personalijuhtidele ning kõigile, kes sattunud manipulatsiooni ohvriks.

Kehakeel abivahendina  tiimide moodustamisel

 

Kõik me oleme erinevad ning keegi meist ei sobi kokku ükskõik kellega.

Katsed näitavad, et inimeste omavaheline sobivus mõjutab otseselt tulemusi. Näiteks juhul, kui kaks isikut, kes mingil põhjusel teineteise suhtes negatiivselt häälestatud on, sooritavad koos ülesannet, on tulemuse täpsus kuni 34% kehvem, kui neil, kes omavahel positiivselt häälestatud on. Seega, arvestades eelpool nimetatut, saame tõsta tiimide tulemuslikkust lisakuludeta. Õpi, kuidas seda teha ja pane enda meeskond toimima.

VÕTA ÜHENDUST

Milleks oodata?

kehakeele ekspert

     Ülli Kukumägi 

 

Ülli omab 30-aastast eraettevõtlus- ja juhtimiskogemust erinevates valdkondades, viimased seitse aastat tegeleb koolitamise  ning teeb hüpnoteraapiat. Peamised koolitusteemad-, mitteverbaalne ja verbaalne kommunikatsioon, positiivsuse psühholoogia ja mõjutamise kunst, sotsiopaatide käitumismustrid ja kehakeel, valede tuvastamine verbaalsete ja mitteverbaalsete signaalide põhjal.

Psühholoogia juurde "sattus" Ülli  aastal 2000, otsides praktilisi lahendusi inimkäitumisega seonduvale ning sellest saati täiendab end pidevalt uusimate inimkäitumisega seonduvate teadusuuringute vallas nii alateadvuse, sõltuvushäirete, ajutegevuse kui mitteverbaalse kommunikatsiooni kohta; hetkel täiendab end hüpnoteraapia valdkonnas. Ta on õppinud nii psühholoogiat, NLP, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoosi, valetamise tuvastamist nii mitteverbaalsete signaalide kui verbaalsete väljendite järgi.

Tallinna Konverentsid 2011, 2012, 2013 Parim Esineja. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel kui televisioonis.

 

Ülli kogemused töös inimestega on talle õpetanud, et suhtlemisoskused ja suhtumine on edu aluseks nii töös kui eraelus ning määravaks inimestevahelises suhtlemises on mitteverbaalne kommunikatsioon, mis "lekitab" meie varjatud suhtumisi ning on suureks abiks patsientide nõustamisel. Hüpnoteraapia aitab kiiresti leida kõigis meis varjatud ressursse ja vabaneda liigsest minevikukoormast.

Ülli annab loenguid eesti, vene, inglise ja ka soome keeles.

Tema klientide hulka kuuluvad mitmed suured haiglad, haridusasutused, riigiettevõtted, paljud eraettevõtted sh. Töötukassa, Sotsiaalamet, Haigekassa, Kaubamaja, Olerex AS, Keskkonnaamet, Pärnu Haigla, Tartu Kliinikum, Õdede Liit, Korteriühistute Liit, mitmed valla-ja maavalitsed, AS YIT, AS DSV Transport, Innove AS, Swedbank, SEB, Riigikontroll, Riigikantselei, Politseiamet jpt.

Veebruaris 2015 ilmus tema raamat "Kehakeel armastuses ja filrdis" vaata siit   >>>

Tema raamatuid saab osta nii e-poest, kui ka meie kodulehe kaudu. Ülli kirjutatud lugusid on avaldanud ajakirjad "Director", "Naisteleht", "Äripäeva Raamatupidamise Praktik", "Psühholoogia Sinule" ning ta on teinud pikaajalist koostööd mitmete TV saatesarjadega ("Mida teie arvate?", "Tantsi tagument trimmi", TV3 UUdised - Kehakeele rubriik). Tal oli ajakirjas "Psühholoogia Sinule" 2016 oma kehakeele rubriik. Ülli kirjutatud kehakeele artikleid vaata meie Bloggist.

Kliendid Ülli koolitustest:

 

"Suurepärane ja äärmiselt huvitav lektor, keda võiks üha uuesti ja uuesti kuulata."

 

"Väga laialdased teadmised ja oskus teadmisi edastada-mida veel võiks soovida ühelt suurepäraselt koolitajalt?"

 

"Humoorikas ja lihtne esitlus, mis täis tohutul hulgal teadmisi."

 

"Üks parimaid lektoried, keda olen kuulnud"

 

"Aeg lausa lendas! Oleks soovinud veelgi pikemalt kuulata, kui vaid üks koolituspäev"

 

"Lektor, kellega on rõõm koos töötada ja kes tunneb end suurepäraselt nii 400 kui 40 liikmelise auditooriumi ees seistes!"

Ülli Kukumägi TV3 Uudistesaates, analüüs Prints Williami ja Kate Middleton`i kehakeelele

Kuidas emotsioonid meid mõjutavad?

Intervjuu Ülliga ERR-i Terevisioonis, 9.05.2019

Intervjuu Ülliga - TEEMAKS VIHAGA TOIMETULEK

ERR Terevisioonis, 9.05.2019

Kehakeel

              armastuses & flirdis

                       Ülli Kukumägi

"Inimsuhted on üks keerukamaid valdkondi kõigi jaoks.

Nii nagu on valjalik oskuslikult osata kuulata ja tähele panna, millest inimesed kõnelevad, tuleb osata tõlgendada ka kehakeelt.   

   Kui sõnad väjendavad, millest inimene mõtleb, siis kehakeelt „kuulates“ tuvastame, mida ta tunneb ning ka seda, mida ta varjata püüab. Tundes kehakeelt, säästame aega, väldime emotsionnalseid krahhe ning leiame kergemini õige partneri enda kõrvale!" Ü.Kukumägi

 

Suurpärane raamat  teadmiste täiendamiseks kehakeelest ning  psühholoogiast armastuse ja flirdi kontekstis. Erinevalt tavapärastest kehakeelt käsitlevatest väljaannetest,  illustreerib käesolevat teost üle 70 erineva pildi, millele on lisatud kommentaarid fotodel olevate isikute kehakeele kohta.

Lihtsalt ja põnevalt kirjutatud teos, mille abil enda teadmisi täiendada, meid kõiki kõige enam puudutava tunde - armastusega seonduvas.

NB! Nüüd saadaval ka paberkandjal. Maksumus 19 EUR

Tellimine info@bodylanguageacademy.ee kaudu.

                                                            

Kehakeel flirdis <!-- Google Tag Manager --> <script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-584F6KW');</script> <!-- End Google Tag Manager -->

Testi

kui hästi oskad kehakeelt lugeda?

BLOGI

 artikklid  kehakeelest ja psühholoogiast

Intervjuu Ülliga ERR Terevisioonis, 3.10.2019

Teemaks ONLINE SCÄMMERID

Intervjuu Ülliga - TEEMAKS HIRM KUI EMOTSIOON

ERR Terevisioonis, 17. 02. 2020

Intervjuu Ülliga - TEEMAKS kuidas koroonaperioodil kodus toime tulla

ERR Terevisioonis, 7. 04. 2020

Intervjuu Ülliga - TEEMAKS kuidas koroonaperioodil kodus toime tulla

ERR Terevisioonis, 7. 04. 2020

KANAL 2, ÕHTUSAADE 6.09.2019

Intervjuu Ülliga - VALETAMISE TUVASTAMINE

TEREVISIOON, 15.05.2020

Intervjuu Ülliga, Valetamise tuvastamine

TEREVISIOON, 31.08.2020

Intervjuu Ülliga, Suhted eksidega

TEREVISIOON, 9.10.2020

Intervjuu Ülliga