KOOLITUS

Mitteverbaalne kommunikatsioon 

Valetamise tuvastamine

Suurepärane võimalus neile, kes soovivad õppida dekodeerima näo mikro- ja makroilmeid, kehakeele erinevaid signaale või valetamise tuvastamist!

MIKS OSALEDA?

Oskus "lugeda" emotsioone, dekodeerida näo mikro- ja makroilmeid ning tuvastada valetamist on vajalik igale juhile, äriinimesele, rääkimata spetsialistidest, kelle igapäevatöö eeldab potensiaalsete pettuste/valede tuvastamist. Parimad liidrid kasutavad juhtimiseks tavapäraselt loomulikku annet suhelda ja motiveerida, tehes seda sageli intuitiivselt. Kuid juhtides teadlikult, tuginedes inimkäitumise psühholoogilistele põhjustele ning osates dekodeerida kehakeele erinevaid signaale, muudame enda elu lihtsamaks. Osates tuvastada valetamist ning sotsiopaate, väldime materiaalseid ja emotsionaalseid kaotusi nii äris kui eraelus.

2. septembril 2021, kell 10-12 toimuval VEEBINARIL "MITTEVERBAALNE KOMMUNIKATSIOON"

 

KÄSITLETAVAD TEEMAD:

  • Mitteverbaalne kommunikatsioon. Kehakeele dekodeerimine. Millest "kõnelevad" erinevad näo mikro- ja makroilmed? Käte liigutuste, keha pooside, rindkere liikumiste, jalgade asendite "lugemine". Siiras või ebasiiras käitumine. Muudatused hääletoonis, kõne rütmis, liigutuste tempos. Erinevatele emotsioonidele iseloomulikud mitteverbaalsed signaalid.

NB! Veebinari salvestus on JÄRELVAADATAV nädala jooksul peale toimumist!

7. septembril 2021, kell 10-12 toimuval VEEBINARIL "VALETAMISE TUVASTAMINE"

 

KÄSITLETAVAD TEEMAD:

  • Valetamise tuvastamine. Valetamise psühholoogilised põhjused. Valede dekodeerimine mitteverbaalsete signaalide baasil. Kuidas tuvastada valetamist käitumise tasandil läbi viie erineva kommunikatsiooni kanali, mida kasutame suhtluses ning missuguseid signaale selleks jälgida? Valetaja sõnavalik.

NB! Et osaleda teisel koolituspäeval, on soovitav läbida esimene koolituspäev.

NB! Veebinari salvestus on JÄRELVAADATAV nädala jooksul peale toimumist!


LEKTOR: Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega mitteverbaalse kommunikatsiooni ekspert/lektor/nõustaja, kes on õppinud nii psühholoogia erinevaid valdkondi, kui ka kehakeele dekodeerimist ja valetamise tuvastamist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis.  Vaata lähemalt Ülli kohta www.bodylanguageacademy.ee

MAKSUMUS:  ÜHE VEEBINARI maksumus 99 EUR. Osalemine KAHEL VEEBINARIL maksab kokku 138 EUR!

REGISTREERUMINE e-meili info@bodylanguageacademy.ee kaudu.

KOOLITUSE TELLIMISEKS SISEKOOLITUSENA VÕTA ÜHENDUST info@bodylanguageacademy.ee

NB! KUI SOOVID ÕPPIDA KEHAKEELT ERAVIISILISELT KÜSI INFOT info@bodylanguageacademy.ee

Kohtumiseni koolitusel!

 

Milleks oodata?

ÕPI KEHAKEELT DEKODEERIMA!