top of page

MÕTTE JÕUD - OPTIMEERITUD MÕTTEVIIS

Käitumisviis on elu jooksul omandatud rutiinsete harjumuste kogumik. Et teha muudatusi (olgu see siis soovitud eesmärkide saavutamine; ebaefektiivse käitumisviisi muutmine; madalast enesehinnangust vabanemine vms) peame oskama mõtteid teadlikult kontrollida ja vajadusel muutma, luues nii uue mõtteviisi ja seeläbi käitumismustri. Kuigi teame, mida soovime saavutada, "takerdume" erinevate põhjuste taha, olgu see siis madala eneseusk, vähene enese motivatsioonioskus, kuid ka nö "märkamatute" minevikust pärinevate piiravate mõttemustrite taha ning ebaõnnestume.

Veebinar "MÕTTE JÕUD - OPTIMEERITUD MÕTTEVIIS" on PRAKTILISE SUUNITLUSEGA. 

Käsitletavad teemad:

  • Neuroteadlased väidavad, et 95% meie elus on mõjutatud alateadvuse reaktsioonidest. Kuidas tuvastada, millest tegelikult mõtleme ja mis seda põhjustab?

  • Emotsioonid-suhtumised-tulemused. Kuidas teadlikult saame läbi suhtumiste mõjutada enda emotsionaalseid reaktsioone? Kuidas toime tulla ärevuse ja hirmuga? Praktilised võtted, kuidas hallata negatiivseid emotsioone.

  • Omandatud uskumused/arvamused, mis mõjutavad negatiivset nii enesehinnangut kui ka omavad otsest negatiivset mõju meie elule. Kuidas neid muuta?

  • Miks adekvaatne enesehinnang on oluline, kuidas see mõjutab meie otsuseid ning mida teha madala enesehinnangu puhul? Kuidas mõjuda enesekindlalt ja positiivselt? 

  • "Flow state" ehk maksimaalse soorituse seisund. Mida näitavad teadusuuringud - mis flow`d toetab ja missugused tegurid selle saavutamist pärsivad? Fookus-energia-tulemus.

Koolituse kestvus:   2x60 minutit, 23.01.2024 kell 11-13. Veebinar on järele vaadatav 7 päeva jooksul peale toimumist

Maksumus: 69 eur. Registreeru ylli@suhtekunst.ee !

NB! Küsi hinnapakkumist sisekoolituseks ettevõttele info@bodylanguagaecademy.ee!

LEKTOR Ülli Kukumägi - vaata tema kohta lähemalt SIIT

 

Kohtumiseni koolitusel!

75380236_large1300.jpg
bottom of page