WEBINARID

Kuidas lugeda kehakeelt?

Valetamise tuvastamine

Suurepärane võimalus õppida kehakeelt ja valetamise tuvastamist kehakeele eksperdilt Ülli Kukumägi`lt ! Võimalik osaleda nii online videokoolitusel või vaadata koolituse salvestust nädala jooksul peale videokoolituse toimumist!

9. 09.2020 kell 10-12  webinar  Kuidas lugeda kehakeelt? 

Keskendume järgnevatele teemadele:

Mitteverbaalse kommunikatsiooni ABC. Kuidas “lugeda” mitteverbaalseid reaktsioone? Millest „kõnelevad“ vastaspoole kehakeel, hääletämber, kõne rütm? Kuidas „lugeda“ varjatud suhtumist? Kui oleme huvitatud… Kui meile ei meeldi…Mitteverbaalsed signaalid põlgusest, hirmust, vihast, rõõmust, ärevusest, üllatusest, vastikustundest, häbist jne. Näo mikro- ja makroilmed. Kuidas lugeda zestide „keelt“? Millest  kõnelevad erinevad poosid? Teised “pisikesed” märgid kehakeeles, mis lekitavad varjatud suhtumisi.

11.09.2020 kell 10-12 webinar Valetamise tuvastamine

Käsitletavad teemad:

  • Valetamise tuvastamine.Valetamise psühholoogilised põhjused. Valede dekodeerimine erinevate mitteverbaalsete signaalide baasil.

  • Sotsiopaadi käitumismustrid.Mitteverbaalsed signaalid, mis viitavad, et tegemist on antisotsiaalse isiksusehäirega isikuga. Manipulatsiooni olemus ja peamised manipulatsiooni võtted. “Valgekraelised” sotsiopaadid ning kuidas neid tuvastada.

Registreerumine info@bodylanguage.ee kaudu!

 

Ühe webinari maksumus 79 EUR, osaledes mõlemal koolitusel, soodushind kahe koolituse eest kokku vaid 120 EUR!

Lektorist: Ü. Kukumägi on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni ekspert/lektor/koolitaja/nõustaja, juhtimisteaduste doktorant, kes on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat ja kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, televisioonis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused. Vaata lektori kohta täpsemalt www.bodylanguageacademy.ee.

Kohtumiseni koolitusel!

Bodylanguageacademy meeskond