top of page
Workshop " VALETAB VÕI MITTE?"

Oskus "lugeda" emotsioone, dekodeerida näo mikro- ja makroilmeid ning tuvastada valetamist on vajalik nii igale juhile, kui äriinimesele, rääkimata spetsialistidest, kelle igapäevatöö eeldab potensiaalsete pettuste/valede tuvastamist.

 

24. mail, Tallinnas toimuval interaktiivsel workshopil "Valetab või mitte?" õpime:

 

  • kuidas dekodeerida emotsioone näo mikro- ja makroilmete abil, mille õpetamisel kasutame Paul Ekman Group`i poolt 40 aastase teadusliku uurimustöö baasil koostatud unikaalset vidotreeningprogrammi

  • kuidas tuvastada valetamist käitumise tasandil läbi viie erineva kommunikatsiooni kanali, mida kasutame suhtluses ning missuguseid signaale selleks jälgida

 

Workshopi viivad läbi Aaron Garner ja Ülli Kukumägi.

Aaron Garner on EIA Groupi juht, pikaajalise kogemusega koolitaja/treener/lektor, kes viib läbi EIA Group's BAII programmi (Behavioural Analysis and Investigative Interviewing), mis on mõeldud spetsialistidele (uurijad, julgeoleku eksperdid, jt.) aitamaks tuvastada valetamist. Aaronil on pikaajaline koostöö politsei, prokuratuuri, eriväeosadega, European Intelligence Servicega, lennujaamade turvaüksustega, jt. analoogsete üksustega nii USA-s, Kesk-Idas kui Euroopas. Ta on üks vähestest Paul Ekman International Group`i poolt sertifitseeritud treeneritest ja FACS kodeerijatest.

 

Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, kes on õppinud nii psühholoogia erinevaid valdkondi, kui ka kehakeelt erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. ka Paul Ekman International Groupis näoilmete dekodeerimist, emotsioonide "lugemist" ja valetamise tuvastamist. Ülli klientide hulka kuuluvad paljud Eesti era- ja riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, prokuratuur.

 

Workshop toimub Tallinnas, 24. mail 2018 ja kestab 5 akadeemilist tundi.

 

Osalemise tasu 179 EUR, sisaldab videotreeningut, koolituse materjale ja kohvipause. Registreerumisel enne 30. märtsi on osalemistasu 159 EUR. Kui samast ettevõttest osaleb kolm või enam osalejat, on hinnasoodustus -10%.

Workshopi töökeeleks on eesti keel (Ülli Kukumägi) ja inglise keel(Aaron Garner). Inglise keelele tehakse sünkroontõlge. Registreerumisel palume märkida, kui soovitakse sünkroontõlget inglise keelest eesti keelde.

 

Registreerumine info@bodylanguageacademy.ee kaudu.

 

Kohtumiseni koolitusel!

bottom of page