top of page

Kommunikatsioon Liidripositsioonilt

Grupp valib alateadlikult liidri 30 sekundiga. Et mõjutada ja mõjuda, peab juht tundma inimkäitumise tagamaid ning võtteid, kuidas mõjutada nii teadlikke kui alateadlikke otsuseid. Kuidas ennast kehtestada mitteverbaalselt ja kuidas mõjutada grupi otsuseid verbaalselt? Missugune on eduka liidri mitteverbaalne ja verbaalne käitumismuster? Missugune mõjutamine on resultatiivne ning toimib pikemas perspektiivis?

 

Need ja paljud teised teemad leivad käsitlemist 23.aprillil 2015 9.30-15.30 toimuval koolitusel „Kommunikatsioon liidripositsioonilt“ Tallinnas.  

 

Koolituse käigus käsitletavad teemad:

  • Mitteverbaalne ja verbaalne kommunikatsioon. Kommunikatsiooni kitsaskohad. Miks mõistame erinevalt meile edastatavat?

  • Mis määrab meie käitumist? Alateadvuse roll inimkäitumises. Seisundid ja emotsioonid. Kas seisundeid on võimalik kontrollida? Kuidas teeme otsuseid?

  • Kehakeele ABC. Kuidas tõlgendada vastaspoole edastatavaid mitteverbaalseid signaale? Millest „kõnelevad“ vastaspoole kehakeel, hääletämber, kõne rütm? Kuidas „lugeda“ varjatud suhtumist? Siiras või ebasiiras käitumine?

  • Liidrite kehakeel. Mitteverbaalsed käitumismustrid, mida kasutavad edukad juhid.

  • Mõjutamise kunst ja juhtimine. Kuidas tajume erinevaid verbaalseid ja mitteverbaalseid sõnumeid? Verbaalne ja mitteverbaalne mõjutamine. Motivatsioon ja hüpnoteraapia – mis on neil ühist? Võtted hüpnoteraapiast, mida kasutada töös inimestega.

  • Valetamine. Valetamise psühholoogia. Mitteverbaalsed signaalid valetamisest. Verbaalsed signaalid valetamisest. Valetaja sõnavalik ja lauseehitus.

 

Koolituse maksumus on  149 EUR registreerumisel enne 15.aprilli, mis sisaldab kohvipause ja koolitusmaterjale. Hilisemal registreerumisel koolituse maksumus 199 EUR

 

Kuidas registreeruda? Palume registreeruda e-meili info@bodylanguageacademy.ee kaudu

 

Kus toimub? Tallinnas, Hotell Euroopas, 23.aprillil, 2015.a kell 9.30-15.30

 

Kas koolitust saab tellida sisekoolitusena? Saab. Võtke ühendust info@bodylanguaegeacademy.ee

 

Kes on lektor? Ülli Kukumägi - pikaajalise ärikogemusega koolitaja/nõustaja, kelle klientide hulka kuulub palju tuntud Eesti ettevõtteid. Vaata lektori täpsemat tutvustust siit

 

Kohtumiseni koolitusel!

 

bottom of page