Natural Leadership Kehakeel

Verbaalsed ja mitteverbaalsed signaalid valetamisest

Sotsiopaadi käitumismustrid ja kehakeel

Parimad liidrid kasutavad juhtimiseks tavapäraselt loomulikku annet suhelda, motiveerida ja juhtida, tehes seda sageli intuitiivselt. Kuid juhtides teadlikult, tuginedes inimkäitumise psühholoogilistele põhjustele ning osates lugeda kehakeelt, mis lekitab tegelikke suhtumisi, väldime negatiivset stressi ning oleme efektiivsemad. Suutes tuvastada valetamist ja sotsiopaate, väldime materiaalseid ja emotsionaalseid kaotusi nii äri kui eraelus.

 

Koolitusel "Natural Leadership - Kehakeel" esimesel koolituspäeval käsitletavad teemad:

 

  • Aju, emotsioonid, seisundid ja suhtumised. Inimkäitumise eripärad. Teadvus versus alateadvus. Kuidas langetame otsuseid? Atlas of Emotions ja neurotedlaste uuringud - missugused välisimpulsid missuguseid emotsioone põhjustavad? Kuidas käitume erinevaid emotsioone kogedes?

  • Mitteverbaalne kommunikatsioon. Kuidas lugeda kehakeelt, mis lekitab varjatud suhtumisi. Millest kõnelevad erinevad mikro- ja makroilmed, käte liigutused, keha poosid, rindkere liikumised, jalgade asendid jt. mitteverabaalsed signaalid. Siiras versus ebasiiras käitumine. Hääletoon, kõne rütm, liigutuste tempo muutused. Kuidas ette aimata, kes grupi liikmetest haakub uuendustega ning kes neid eirama hakkab? Mida näitavad teadusuuringud ja kuidas neid teadmisi praktikas rakendada?

 

Need ja paljud teised inimkäitumist puudutavad teemad on meie esimese interaktiivse koolituspäeva teemadeks.

 

Teisel koolituspäeval käsitletavad teemad:

 

  • Valetamise tuvastamine. Valetamise psühholoogia. Valetamise tuvastamine verbaalsete ja mitteverbaalsete signaalide abil. Valetamise psühholoogia. Empaatia ja valed. Valetaja sõnavalik. Mitteverbaalsed signaalid valetamisest.

  • Sotsiopaadi käitumismustrid ja kehakeele signaalid, mis viitavad, et tegemist on potensiaalse sotsiopaadiga. Manipulatsiooni olemus ja peamised manipulatsiooni võtted. Mida teadusuuringud näitavad sotsiopaadi ajude kohta? "Valgekraelised" sotsiopaadid. Kuidas käituda, sattudes sotsiopaadi ohvriks?

 

Lektoriks on Ülli Kukumägi - pikaajalise kogemusega koolitaja/kehakeele ekspert/psühholoog/hüpnoterapist. Üllil on hetkel käsil doktoritöö grupi tulemuslikkuse kohta, lähtudes mitteverbaalsest kommunikatsioonist grupi liikmete vahel. 

Koolitus toimub 25. jaanuar ja 1. veebruar 2018, Tallinnas.

 

ÜHE koolituspäeva maksumus on 169 EUR, mis sisaldab lõunasööki ja kohvipause. Kahel koolituspäeval osalejale hinnasoodustus -15%. Registreerumisel enne 31. detsembrit soodustus -20%!

NB! Soovitav on enne osalemist teisel koolituspäeval, läbida kehakeele koolitus.

 

Registreerumine info@bodylanguageacademy.ee kaudu kuni 15 jaanuarini 2018 või grupi täitumiseni. Kohtade arv piiratud.

 

Kohtumiseni koolitusel!