WEBINAR 

 

POSITIIVSUSE PSÜHHOLOOGIA ehk KUIDAS PÖÖRATA HÄVITAV JÕUD LOOVAKS JÕUKS?

 

MIKS OSALEDA?

Käesolev ajajärk igati keeruline kõigi jaoks. Negatiivsed uudised mõjutavad meie mõtteviisi ning määramatus muudab olukorraga kohanemise raskeks. Kuid nii nagu ikka on igal halval asjal head küljed. Iidne tarkus, kuidas pöörata hävitav jõud loovaks jõuks, on hetkel vajalik kõigile.  Sellest, kuidas muuta negatiivseid vaatenurki, teadlikult jääda rahulikuks ning võtta olukorrast parim, räägime kahetunnisel webinaril "POSITIIVSUSE PSÜHHOLOOGIA ehk KUIDAS PÖÖRATA HÄVITAV JÕUD LOOVAKS JÕUKS?"

MILLEST RÄÄGIME?

  • Mida peaks teadma sellest, kuidas meie aju otsuseid teeb ning kuidas emotsioonid ja seisundid meie suhtumisi limiteerivad ja mõjutavad. Platseebo versus nocebo. Kuidas hirmu ja määramatusega teadlikult toime tulla? Kuidas käesolevat ajajärku kasutada positiivseteks muudatusteks ja teadlikuks enesearenguks?

Koolituse KESTVUS 2 tundi. 

LEKTOR Ülli Kukumägi  on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, juhtimisteaduste doktorant, kes on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat ja kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, televisioonis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused.

KUIDAS TELLIDA SISEKOOLITUST? Koolituse maksumus on kokkuleppeline sõltuvalt osalejate arvust. Küsige täpsemat infot info@bodylanguageacademy.ee

Milleks oodata?

AVASTA TEADMISI