Koolitus Läbirääkimised kui pokkerimäng

Kas olete soovinud „lugeda“ vastaspoole varjatud mõtteid läbirääkimiste laua taga? Või tõdenud tagantjärgi kahetsusega, et teie kahtlused äripartneri suhtes osutusid ebameeldivaks reaalsuseks?

Just seetõttu on oskus, kuidas dekodeerida mitteverbaalseid signaale tuvastamaks vastaspoole tegelikku suhtumist, oluline igale juhile ja äriinimesele, rääkimata neist, kelle töö eeldab ärilepingute sõlmimist, töötajate värbamist või müügitulemuste suurendamist.

 

27. augustil 2019, Tallinnas toimuval interaktiivsel koolitusel „Läbirääkimised kui pokkerimäng“ peatume järgmistel teemadel:

  • Läbirääkimised kui pokkerimäng. Kuidas „lugeda“ vastaspoole varjatud suhtumisi kehakeele, hääletooni, liigutuste, kõne rütmi järgi? Mitteverbaalsed signaalid ärevusest, ebasiirusest, hirmust, vihast, põlgusest, meeldivusest jne. kehakeeles, hääletoonis, liigutustes, rütmis.

  • Kuidas "lugeda" võhivõõrast esmakohtumisel? Millest kõnelevad erinevad käepigistused, ruumis positsioneerimised, käitumismustrid esmakohtumisel?

  • Signaalid valetamisest. Mitteverbaalsed signaalid, mis viitavad, et vastaspool ei ole siiras. Valetamise tuvastamine käitumise tasandil läbi viie erineva suhtluses kasutava kommunikatsiooni kanali.

  • Signaalid käitumismustrites ja kehakeeles, mis viitavad, et tegemist on potensiaalse "valgekraelise" sotsiopaadiga/psühhopaadiga.

 

Koolituse toimumise asukoht Tallinnas, 27. augustil, algusega kell 9.30.

Koolituse kestvus  5 akadeemilist tundi

Koolituse maksumus 159 EUR. Hind sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause.

Registreerumine e-maili info@bodylanguageacademy.ee kaudu. NB! Kuni 30. juunini hinnasoodustus -10%.

 

Lektor Ülli Kukumägi

Kas koolitust saab tellida sisekoolitusena? Saab. Võtke ühendust info@bodylanguageacademy.ee

Kes on lektor? Ülli Kukumägi Vaata lektori täpsemat tutvustust siit >>>

 

 

Kohtumiseni koolitusel!