SEMINAR

LÄBIRÄÄKIMISED KUI LÄBI RÄÄKIMISED

Läbirääkimisi võiks ideaalis defineerida kui "osapoolte vastastikust soovi jõuda kokkuleppele, mis kõigi osapoolte soove/vajadusi maksimaalselt rahuldab". Kuid reaalsuses, istudes läbirääkimiste laua taga, tõdeme sageli, kui keerukaks võib läbirääkimiste protsess osutuda.

Praktilise suunitlusega 15. novembril, Tallinnas toimuvale neljatunnisele seminarile "LÄBIRÄÄKIMISED kui LÄBI RÄÄKIMISED" on kutsutud osalema kõik, kes soovivad täiendada enda läbirääkimiste oskusi, tundmaks end kindlalt kokkuleppete sõlmimisel ning saavutamaks parimaid lahendusi.

 

Käsitletavad teemad:

 

9.15 - 11.15  Lektor Georg Merilo

  • Läbirääkimistele omased mõtteviisid, terminid ja struktuur.

  • Mis on iseloomulik läbirääkimiste standardile aastal 2020?

  • Mida peab ja mida ei tohi teha läbirääkimisteks ette valmistudes ning läbirääkimiste laua taga?

  • Läbirääkimiste oskussõnavara (eesti, vene, inglise keeles)

  • Praktikum: Läbirääkimiste simulatsioon grupitööna, millele järgneb soorituste detailne analüüs ning osapoolte nö. vastastikku kaartide avamine.

LEKTOR Georg Merilo on läbirääkimiste ekspert ja eraõpetaja alates 2002, klientide keskmise rahuloluga 96%. Formaalse hariduse omandamise kohtadeks on tal Tartu Ülikool, Tallinna Ülikooli Eesti Humanitaarinstituut, University of Bradford, Helsinki School of Economics, ESADE Business School ja Cyprus International Institute of Management. Georgi huvi on tekitada Eestis professionaalsete läbirääkijate kildkond, tagamaks Eesti juhtide ja nõustajate parimat konkurentsivõimet nii sise- kui välisturgudel. Vt Georgi kohta lähemalt https://www.facebook.com/LabiraakimisteOpetus/

11.15 - 11.30 Kohvipaus

 

11.30 - 14.00 Lektor Ülli Kukumägi

 

  • Läbirääkimised kui pokkerimäng. Kuidas "lugeda" võhivõõrast esmakohtumisel? Millest kõnelevad erinevad käepigistused, ruumis positsioneerimised, käitumismustrid esmakohtumisel?

  • Kuidas „lugeda“ vastaspoole varjatud suhtumisi kehakeele, hääletooni, liigutuste, kõne rütmi järgi? Mitteverbaalsed signaalid ärevusest, ebasiirusest, hirmust, vihast, põlgusest, meeldivusest jne. kehakeeles, hääletoonis, liigutustes, rütmis.

  • Signaalid valetamisest. Mitteverbaalsed signaalid, mis viitavad, et vastaspool ei ole siiras. 


LEKTOR Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega mitteverbaalse kommunikatsiooni ekspert/lektor/nõustaja, kes on õppinud nii psühholoogia erinevaid valdkondi, kaasa arvatud hüpnoteraapiat, kui ka kehakeele dekodeerimist ja valetamise tuvastamist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused. Vaata lähemalt Ülli kohta www.bodylanguageacademy.ee

OSALEMISTASU 199 EUR, mis sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi. NB! Registreerudes enne 20. oktoobrit osalemistasu vaid 169 EUR! Alates kahest osalejast samast organisatsioonist osalemistasu -5%.

NB! KOOLITUST saab TELLIDA ka SISEKOOLITUSENA! Küsige hinnapakkumist info@bodylanguageacademy.ee!

TOIMUMISKOHT - Tallinnas, 15. novembril

REGISTREERUMINE emaili info@bodylanguageacademy.ee kaudu.

Kohtumiseni koolitusel!

Milleks oodata?

KUI LÄBIRÄÄKIMISED,

SIIS MAKSIMAALSELT 

TULEMUSLIKUD!